Świekatowo

Cięcie drzew krzewów Świekatowo

6_G

ŚWIEKATOWO

Wraz z nadejściem wiosny lub jesieni nasze ogrody, parki, skwery i inne tereny zielone wymagają szczególnej pielęgnacji. W swojej ofercie mamy usługę cięcia drzew i krzewów, aby zadbać o ich prawidłowy rozwój i dobrą kondycję. Z wykorzystaniem najnowszego sprzętu i preparatów ochronnych zadbamy o drzewa i krzewy mieszkańców lub właścicieli firm z gminy Świekatowo.

 

Cięcie drzew Świekatowo

 

Trzeba zaznaczyć, że cięcie drzew jest poważną ingerencją w strukturę rośliny. Nie może być zatem wykonane w niewłaściwy sposób lub przy użyciu nieodpowiedniego sprzętu. Inaczej drzewo zacznie usychać, więdnąć i powoli obumierać. Warto to zadanie powierzyć doświadczonym ogrodnikom, którzy wiedzą w jaki sposób wykonywać cięcia, aby nie uszkodzić rośliny. 

 

Cięcie krzewów Świekatowo

 

Krzewy niejednokrotnie nie są objęte taką opieką, jaką być powinny. A szkoda, ponieważ te rośliny przy odpowiedniej pielęgnacji potrafią pięknie udekorować ogród lub park. Stanowią też odpowiednie tło dla rosnących bylin i niższych nasadzeń. Dzięki specjalnym narzędziom poddają się formowaniu w dowolne kształty. Krzewy również wymagają okresowego cięcia, które możesz zlecić naszej firmie. 

 

Formowanie żywopłotów Świekatowo

 

Formowanie żywopłotów warto rozpocząć, kiedy rośliny są jeszcze młode. Przy zastosowaniu odpowiednich technik przycina się je na określonej wysokości i powtarza się schemat podczas kolejnych cięć. Chętnie zajmiemy się formowaniem Twojego żywopłotu. 

 

Wykonywanie nasadzeń Świekatowo

 

Oprócz cięć i formowania drzew oraz krzewów wykonujemy także nasadzenia w okolicach Świekatowa. Dokonamy wstępnej analizy Twojego terenu, podpowiemy jakie rośliny najlepiej tam wprowadzić i ustalimy terminy wykonania nasadzeń. Możesz też liczyć na nasze wsparcie w zakresie ich późniejszej pielęgnacji. 

 

Wycinki drzew Świekatowo

Czasami potrzebujesz wykonać wycinki drzew, które są już stare, chore lub zagrażają bezpieczeństwu. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do pracy na wysokościach, a wycinki prowadzimy zgodnie z przepisami prawa. 

 

Frezowanie drzew Świekatowo

 

Potrafimy też usunąć pozostałości drzewa, czyli jego korzenie i inne elementy znajdujące się nad lub pod ziemią. Usługa ta nazywa się frezowanie, a do jej wykonania niezbędna jest frezarka z ostrymi nożami. Pomożemy rozwiązać Twój kłopot!

 

Usuwanie pni drzew Świekatowo

W zakresie naszych usług zawiera się usuwanie pni drzew. odpowiednio je zabezpieczymy, a następnie zorganizujemy transport. Skontaktuj się z nami w tym celu. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO