Świekatowo

Demontaż hal i konstrukcji stalowych skuwanie betonu Świekatowo

6_G

ŚWIEKATOWO

Demontaż hali czy innej konstrukcji stalowej wymaga zastosowania odpowiedniej techniki, specjalistycznych narzędzi i dużego doświadczenia. Podobnie jak skuwanie betonu, które jest precyzyjnym procesem i potrzebuje odpowiedniego przygotowania. Jeśli zależy nam na fachowej i terminowej pracy, warto powierzyć ją specjalistom. Zachęcamy budowlańców, właścicieli firm i magazynów z okolic Świekatowa do skorzystania z naszych usług demontażu hal, konstrukcji stalowych czy skuwania betonu.

 

Demontaż hal Świekatowo

Demontaż hali to zadanie wymagające precyzji, które może być wykonane sprawnie i szybko. Jednak należy pamiętać przy tym o zasadach bezpieczeństwa, wywozie i późniejszym składowaniu powstałych odpadów. Zajmiemy się tym zadaniem kompleksowo, abyś Ty nie musiał się martwić kolejnymi etapami zlecenia. Wspólnie opracowujemy szczegółowy harmonogram pracy, uwzględniając Twoje potrzeby i oczekiwania. Zgodnie z prawem zabezpieczymy teren i dokonamy demontażu wskazanych elementów. Odpowiednio odizolujemy instalację elektryczną i dokonamy rozbiórki konstrukcji nośnej z wykorzystaniem najlepszych sprzętów. Nasza doświadczona ekipa przeprowadzi demontaż precyzyjnie, a na koniec uporządkuje miejsce pracy. W swojej ofercie mamy także usługi transportowe i utylizacji odpadów. 

 

Demontaż konstrukcji stalowych Świekatowo

Podejmiemy się także demontażu różnorodnych konstrukcji stalowych, takich jak: prętowe, kratowe, szkieletowe, powierzchniowe. Z naszą pomocą dokonasz solidnej rozbiórki mostów, dachów, zbiorników, schodów, ramp czy innych elementów hal, magazynów i obiektów budowlanych. Zadbamy o bezpieczne usuwanie elementów nośnych konstrukcji, aby cały proces przebiegł zgodnie z najwyższymi standardami.

 

Skuwanie betonu Świekatowo

Jeśli jesteś właścicielem firmy remontowej, budowlanej lub planujesz rozpoczęcie budowy to z dużym prawdopodobieństwem będziesz potrzebować, prędzej czy później usługi skuwania betonu. Polecamy do tego zadania naszych doświadczonych i sprawdzonych pracowników. Szybko i skutecznie usuną stare warstwy betonu ze wskazanej powierzchni. Wykorzystają to tego specjalistyczne narzędzia, takie jak: młoty pneumatyczne, młoty udarowe, piły i przecinarki. Warto pamiętać, że skuwanie jest zadaniem pylącym, dlatego zadbamy o stosowanie środków ochrony osobistej, takiej jak gogle czy maski. Ponadto zabezpieczymy pozostałe pomieszczenia przed zanieczyszczeniami. 

 

Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z naszych usług!

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO