Świekatowo

Mycie elewacji malowanie konstrukcji prace blacharsko-dekarskie Świekatowo

6_G

ŚWIEKATOWO

Od dłuższego czasu zastanawiasz się nad wymianą i uszczelnieniem dachu z wykorzystaniem najnowszych materiałów i technik? A może zauważyłeś znaczne zabrudzenia na swoim budynku mieszkalnym lub firmowym, które nie wyglądają estetycznie? Jesteśmy firmą, która zadba o Twój komfort i spełni oczekiwania w zakresie mycia elewacji, prac blacharsko-dekarskich czy związanych z malowaniem konstrukcji stalowych. Zapraszamy do współpracy osoby ze Świekatowa i pobliskich miejsc.

 

Mycie elewacji Świekatowo

Mycie elewacji to zabieg polegający na dokładnym czyszczeniu wodą i specjalnymi detergentami różnego typu budynków. Odpowiednio dobrane metody i specjalistyczny sprzęt są po to, aby uzyskać niepowtarzalny efekt. Pozbądź się wieloletnich zabrudzeń, zanieczyszczeń, mchów i porostów z elewacji swojej nieruchomości. Skorzystaj z doświadczenia naszych pracowników, ponieważ oni doskonale wiedzą, jak posługiwać się myjką ciśnieniową oraz dyszą w sposób efektywny i bezpieczny. Dysponujemy również różnego typu szczotkami, aby dopasować najlepsze rozwiązania do konkretnego typu tynku i rodzaju zabrudzenia. 

 

Prace blacharsko-dekarskie Świekatowo

W swojej ofercie posiadamy również usługi blacharsko-dekarskie. Z naszą pomocą dokonasz solidnej naprawy, wymiany lub od podstaw położysz pokrycie dachowe. Nasi doświadczeni dekarze i blacharze na co dzień pracują z różnego typu materiałami, takimi jak dachówki ceramiczne i bitumiczne albo blachy i papy. Skorzystaj z wieloletniej wiedzy i doświadczenia prawdziwych ekspertów w swojej dziedzinie. Zadbaj o dach swojej nieruchomości prywatnej lub firmowej, która znajduje się w okolicach Świekatowa.

 

Malowanie konstrukcji stalowych Świekatowo

Obdarz nas swoim zaufaniem i powierz sprawdzonej ekipie malowanie różnego typu konstrukcji stalowych. Odpowiednio przygotujemy elementy przed malowaniem i stworzymy bezpieczne stanowisko pracy. Zadbamy o to, aby pokryć materiały stosownymi środkami chroniącymi, w szczególności przed korozją, zniszczeniem i zabrudzeniem. Niezależnie od panujących warunków atmosferycznych będziesz mógł się cieszyć pięknie wyglądającymi konstrukcjami wykonanymi ze stali. Zajmiemy się profesjonalnie Twoimi ogrodzeniami, rusztowaniami, stalowymi zbrojeniami, a także innymi konstrukcjami z branży budowlanej i inżynieryjnej. 

 

Zajmiemy się Tobą w profesjonalny sposób wedle oczekiwań. Dopasujemy ofertę w celu spełnienia Twoich indywidualnych potrzeb. Jednak to po Twojej stronie leży pierwszy krok, aby zostać jednym z naszych zadowolonych klientów! 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

 

 

 

 

 

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO