Świekatowo

Odbiór odpadów Świekatowo

6_G

ŚWIEKATOWO

Szukasz sprawdzonej i terminowej firmy do odbioru różnego rodzaju odpadów? Prowadzisz działalność gospodarczą, budowlaną, zakład handlowo-usługowy lub przemysłowy? A może jesteś mieszkańcem domu jednorodzinnego? Jeśli po Twojej pracy lub życiu codziennym w gminie Świekatowo pozostają niezagospodarowane śmieci zgłoś się do nas! 

 

Odbiór odpadów segregowanych Świekatowo

 

Wspólnie zatroszczymy się o ekologię i właściwą utylizację odpadów z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i lokalnych przepisów. Odbierzemy od Ciebie odpady segregowane typu szkło, papier, plastik, metal, biodegradowalne. Przygotuj swoje śmieci w specjalnie oznakowanych kontenerach, pojemnikach lub workach. 

 

Odbiór odpadów niesegregowanych Świekatowo

 

Zajmujemy się także odbiorem odpadów niesegregowanych. Jeśli z różnych powodów nie potrafisz samodzielnie podzielić swoich śmieci na odpowiednie kategorie albo posiadasz odpady, które są problematyczne to zostaw to naszym pracownikom. 

 

Odbiór odpadów komunalnych Świekatowo

 

Odpady komunalne, inaczej bytowe są to wszelkie odpady w formie stałej lub ciekłej pochodzące z działalności nieprzemysłowej. Potrafią być niebezpieczne dla zdrowia człowieka i środowiska poprzez zagrożenie zakażeniem lub skażeniem ze względu na mnożące się w nich drobnoustroje oraz inne szkodliwe substancje. Po wcześniejszym kontakcie odbieramy odpady z Twojego gospodarstwa domowego lub obiektu użytkowego. Poddajemy je prawidłowej segregacji w naszym zakładzie, a następnie utylizujemy. 

 

Odbiór odpadów budowlanych Świekatowo

 

Za niewłaściwe składowanie odpadów budowlanych polskie prawo przewiduje wysokie grzywny. Ich rozkład pośród typowych śmieci komunalnych może poważnie zagrażać życiu. Warto zatem powierzyć odbiór zmieszanych odpadów poremontowych, pochodzących z demontażu i budowy odpowiedniej firmie. 

 

Odbiór odpadów wielkogabarytowych Świekatowo

 

Coraz częściej skłaniamy się ku wymianie mebli na nowe lub przeprowadzamy całkowite remonty. Problem pojawia się w momencie, gdy chcemy pozbyć się odpadów wielkogabarytowych. Zalicza się do nich rzeczy, które przekraczają swoimi wymiarami i wagą  tradycyjne worki lub pojemniki na śmieci. Najwygodniej jest wtedy zamówić kontener lub skontaktować się z naszą firmą w celu odbioru.

 

Odbiór śmieci

Jeśli jesteś mieszkańcem lub właścicielem firmy w okolicach Świekatowa zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług odbioru śmieci. Służymy również radą i pomocą w zakresie ich przechowywania i pakowania. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO