Świekatowo

Odśnieżanie dróg ulic posesji Świekatowo

6_G

ŚWIEKATOWO

Słyszałeś, że tej zimy są przewidywane intensywne opady śniegu? I może na samą myśl cieszysz się z bajkowo ośnieżonych okolic?  A może już się zastanawiasz, jak dojedziesz do domu, do pracy lub zaparkujesz na swojej posesji? Nasza firma pomoże Ci uporać się z odśnieżaniem dróg, ulic, parkingów i posesji. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów zlecenia w okolicach Świekatowa.. 

 

Odśnieżanie dróg Świekatowo

 

Posiadamy pokaźną flotę samochodowa i profesjonalne sprzęty do ośnieżania dróg. Chętnie zajmiemy się usunięciem zalegających warstw śniegu, a nawierzchnię odpowiednio posypiemy solą drogową. Abyś Ty mógł bezpiecznie i sprawnie przemieszczać się z miejsca na miejsce.

 

Odśnieżanie ulic Świekatowo

 

Odśnieżymy ulice prywatne, dojazdowe, firmowe i inne, którymi nie zajmują się zarządcy dróg publicznych. Zadbamy też o bezpieczeństwo i komfort przechodniów, w tym celu odśnieżamy chodniki, alejki i ścieżki rowerowe. Usuwamy pokrywę śnieżną oraz błoto pośniegowe. 

 

Odśnieżanie parkingów Świekatowo

 

Dla osób zmotoryzowanych niezwykle ważny jest dostępny parking, czy to pod miejscem zamieszkania, zakładem pracy czy firmą handlowo-usługową. Zleć nam odśnieżanie swojego parkingu przydomowego lub przyzakładowego. Wykonamy usługę szybko i efektywnie. 

 

Odśnieżanie posesji Świekatowo

 

Za odśnieżanie posesji warto zabrać się jak najszybciej, zanim pojawi się wiele warstw śniegu, błoto lub mróz. W takich warunkach korzystanie z niej może być niekomfortowe i niebezpieczne. Samodzielne przekopywanie łopatą śniegu również nie należy do najprzyjemniejszych i najłatwiejszych zadań. Nie zastanawiaj się dłużej, tylko skontaktuj się z naszą firmą, jeśli jesteś właścicielem posesji w okolicach Świekatowa. . 

 

Sprzedaż soli drogowej Świekatowo

 

W ofercie posiadamy sól drogową, która wciąż pozostaje jedną z popularnych metod odśnieżania. Jeśli chcesz w łatwy i szybki sposób pozbyć się pokrywy śnieżnej bez konieczności stosowania specjalistycznych sprzętów to rozważ opcję zakupu soli drogowej. 

 

Odśnieżanie hal Świekatowo

 

Długo zalegający śnieg na dachach hal czy magazynów stanowi poważne zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi. Nie ma co liczyć, że śnieg sam się szybko rozpuści, trzeba odpowiednio wcześnie zadbać o to samemu. Jesteśmy przygotowani do tego typu zadań. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do pracy na wysokościach i doświadczoną ekipą pracowników. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻOWO