Świekatowo

Pielęgnacja terenów zielonych Świekatowo

6_G

ŚWIEKATOWO

Nie szukaj dłużej firmy, która profesjonalnie zajmie się pielęgnacją Twoich terenów zielonych. Kompleksowo świadczymy usługi w zakładaniu i utrzymywaniu trawników. Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zaufaj naszym specjalistom, którzy dysponują najlepszej jakości profesjonalnym sprzętem i technikami pracy z zielenią. Szczególnie zapraszamy mieszkańców i pracowników przebywających w pobliżu Świekatowa.

 

Pielęgnacja terenów zielonych Świekatowo

 

Do terenów zielonych zaliczamy zaprojektowane obszary przestrzeni miejskiej lub wiejskiej typu: parki, skwery, cmentarze, ogrody prywatne, klomby, ogródki działkowe czy ogólnie pojęta zieleń w przestrzeni publicznej. Wśród takiej zieleni znajdują się rośliny o różnych wysokościach i wielkościach, a także indywidualnych wymaganiach. Nasi ogrodnicy oceniają kondycję Twojej zieleni, a następnie przedstawią propozycję odpowiedniej pielęgnacji i ochrony przed szkodnikami. Wspólnie możemy wpłynąć na podniesienie atrakcyjności Twojej okolicy, funkcji społeczno-użytkowych oraz środowiska. Odpowiedni zadbane rośliny sprzyjają nie tylko ludziom, ale również bytującym na nich owadom i zwierzętom. Każdy element jest niezwykle istotny dla całego ekosystemu. 

 

Zakładanie trawników Świekatowo

 

W swojej ofercie pielęgnacji zieleni mamy opcję zakładania trawników. Nasi pracownicy analizują teren przewidziany pod trawę i go oczyszczają z wszelkich śmieci i zanieczyszczeń. Następnie dokonują przekopów i napowietrzania gleby. Na tym etapie sprawdzamy również rodzaj podłoża i je odpowiednio nawozimy. Na koniec wyrównujemy teren z wykorzystaniem specjalistycznych sprzętów i dokonujemy wysiewu albo rozkładamy trawę w rolce. Chętnie doradzimy, jaki typ trawy najlepiej sprawdzi się w Twojej przestrzeni. 

 

Utrzymywanie trawników Świekatowo

 

Poza profesjonalnym zakładaniem trawników oferujemy jego późniejsze utrzymanie. Aby darń rosła mocna, zdrowa i była długo zielona wymaga zastosowania odpowiednich metod i środków. Podczas swojej wieloetapowej pracy skupiamy się na prawidłowym nawadnianiu, nawożeniu, przycinaniu oraz odchwaszczaniu. Pamiętamy także o usuwaniu chorych lub uszkodzonych elementów dokonując dosiewu. Stosujemy wyłącznie bezpieczne dla flory i fauny preparaty ochrony roślin. 

 

Jeśli potrzebujesz doświadczonej ekipy ogrodników do pielęgnacji Twoich terenów zielonych – kontakt do nas znajdziesz poniżej. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻOWO