Świekatowo

Prace ziemne wykopy Świekatowo

6_G

ŚWIEKATOWO

Biorąc pod uwagę fakt, że coraz bardziej rozwija się branża budowlana, zarówno w sektorze prywatnym, jak i deweloperskim to warto pomyśleć o dobrych firmach wykonujących prace ziemne

My jesteśmy jedną z tych firm, która oferuje wykonanie różnego rodzaju wykopów, niezależnie od ich rozmiaru i głębokości. Kierujemy ofertę zwłaszcza do mieszkańców Świekatowa i okolic.

 

Prace ziemne Świekatowo

 

Świadczymy usługi prac ziemnych, w tym wykopów pod fundamenty domów mieszkalnych, pod obiekty handlowo-usługowe i przemysłowe, pod szambo oraz niwelacje terenu. Zajmiemy się przygotowaniem terenu pod sieci wodociągowe, elektryczne, telekomunikacyjne czy kanalizacyjne.

 

Wykopy ziemne Świekatowo

 

Zajmiemy się w profesjonalny sposób wykopami ziemnymi. Przygotujemy teren wokół wykopów, stosownie go zabezpieczymy i oznaczymy miejsce budowy. Z użyciem koparko-ładowarki przeprowadzimy wykopy pod różnego rodzaju obiekty budowlane, oczka wodne, baseny, instalacje podziemne. Oczywiście pomożemy również w czyszczeniu rowów, skarpowaniu czy wymianie  gruntu.

 

Wykopy pod fundamenty Świekatowo

 

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, takim jak: koparki, wywrotki, ładowarki i innymi maszynami budowlanymi, które umożliwiają efektywne wykonanie wykopów pod fundamenty. Nie są nam straszne trudne warunki terenowe. Nasi specjaliści dopasują sprawdzone metody i techniki do realizowanego zlecenia. Po przeprowadzonych wykopach dokonamy niezbędnej niwelacji terenu. 

 

Wykopy pod szambo Świekatowo

 

W swojej ekipie posiadamy doświadczonych operatorów maszyn, którzy posiadają niezbędne umiejętności do wykonywania profesjonalnych wykopów pod szambo. Pracujemy na różnych głębokościach, zgodnie z lokalnymi przepisami i normami budowlanymi. Dopasujemy wykopy pod wymiary Twojego szamba i planowanej instalacji systemów sanitarnej kanalizacji. 

 

Niwelacje terenu Świekatowo

 

Zajmujemy się również usługą niwelacji terenu, czyli jego wyrównywania. Jest to niezwykle ważne, gdy planuje się budowanie nieruchomości lub zakładanie ogrodu. Odpowiednio przygotowany teren, pozbawiony wzniesień i nierówności będzie gwarantem stabilności stawianej konstrukcji budynku. Pozwoli także na wykonanie nasadzeń lub wysiewu traw, co później przekłada się na walory estetyczne otoczenia i ułatwia pielęgnację roślin. 

 

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami w zakresie prac ziemnych to skontaktuj się z nami w celu omówienia zlecenia. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO