Świekatowo

Świąteczne przystrajanie domów i ogrodów Świekatowo

6_G

ŚWIEKATOWO

Mamy niesamowicie świąteczną ofertę dla mieszkańców Świekatowa i okolic! Zapoznaj się poniżej ze szczegółami naszych usług w zakresie świątecznego przystrajania domów i ogrodów. Zamień swoje podwórko, nieruchomość prywatną i firmową lub teren zielony w magiczną krainę o wybranej przez Ciebie tematyce obchodzonej uroczystości czy święta. 

 

Świąteczne przystrajanie ogrodów Świekatowo

W zależności od aktualnej pory roku i rodzaju uroczystości możemy zlecić odpowiedniej firmie świąteczne przystrajanie ogrodów. To doskonały sposób na wprowadzenie wyjątkowej atmosfery w naszym otoczeniu. W jaki sposób my to robimy? Przede wszystkim ważne jest dla nas światło, czyli różne formy oświetlenia w postaci łańcuchów, girland, kurtyn. Do wyboru masz barwę ciepłą lub zimną, które naprawdę potrafią wiele zmienić w ogólnym odbiorze dekoracji. W asortymencie posiadamy także wiele ozdób, figurek i dekoracji, które wykonane są z solidnych materiałów odpornych na zamoczenie oraz niskie temperatury, co sprawia, że można je instalować na zewnątrz. Przyozdobimy Twoje rośliny, altany, oczka wodne, pergole czy ławeczki. Aby podkreślić wyjątkowość uroczystości skonsultuj się z nami. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jakie wybrać dekoracje i oświetlenie. Pamiętaj, że ogród można dekorować nie tylko z powodu świąt bożonarodzeniowych czy wielkanocnych. Tak naprawdę każda okazja i wyjątkowy dla Ciebie dzień będą doskonałym powodem. 

 

Świąteczne przystrajanie domów Świekatowo

W jaki sposób pomożemy Ci stworzyć świąteczną atmosferę w Twoim domu, mieszkaniu lub firmie?

  • rozmieścimy oświetlenie wokół okien, parapetów, schodów, drzwi lub dachu,
  • rozwiesimy tematyczne girlandy, kule, bombki, łańcuchy, kurtyny, balony,
  • umiejscowimy elementy ozdobne w postaci figurek, małych dekoracji, a także metalowych, styropianowych lub dmuchanych konstrukcji,
  • ozdobimy drzwi lub ściany świątecznym wieńcem, a parapety lub stoły stroikami.

To tylko niektóre nasze propozycje. Z pewnością mamy jeszcze więcej pomysłów, w zależności od rodzaju zlecenia i miejsca. Nie mamy ograniczeń, ponieważ jesteśmy bardzo kreatywni! Jednak przekonaj się o tym sam. Podejmiemy się wyjątkowych projektów i dopasujemy naszą ofertę indywidualnie pod Twoje potrzeby. Zaufaj naszemu doświadczeniu, solidności i terminowej pracy. Zrealizuj z nami swoje marzenie o pięknym i świątecznie przystrojonym domie. 

 

Skontaktuj się z naszą firmą w celu umówienia terminu na spotkanie z doradcami. Nawiążmy współpracę w zakresie świątecznego przystrajania domów i ogrodów!

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

 

 

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻOWO