Świekatowo

Usługi transportowe Świekatowo

6_G

ŚWIEKATOWO

Zakład Usług Komunalnych znany jest przede wszystkim z działań związanych z oczyszczaniem miasta, odbiorem odpadów i pielęgnacji zieleni miejskiej. W swojej ofercie posiada również kompleksowe usługi transportowe. Jeśli jesteś zainteresowany załadunkiem i przewiezieniem różnego typu towarów sypkich i stałych to zapoznaj się z naszą propozycją. 

 

Usługi transportowe Świekatowo

 

Do Twojej dyspozycji są pojazdy o zróżnicowanej wielkości, które mogą przewieźć towary różnego typu i masy. Nasza nowoczesna flota jest przystosowana do przewożenia materiałów komunalnych, budowlanych, biodegradowalnych czy innego typu. Do dyspozycji mamy pojazdy wywrotki, z hakami, platformami, przyczepami i kontenerami, aby zapewnić bezpieczne przemieszczanie się z Twoimi towarami. Świadczymy również usługę załadowania ciężkich lub wielkogabarytowych towarów z wykorzystaniem dźwigu HDS. 

 

Oferujemy szybką, profesjonalną i terminową realizację Twojego zamówienia. Nasi kierowcy i logistycy wspólnie z Tobą ustalą plan dostaw, dobiorą odpowiedni środek transportu i zadbają o wszystkie aspekty logistyczne. Otrzymasz niezbędne wsparcie z naszej strony, a przede wszystkim usługę dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. 

 

Skontaktuj się z nami w celu omówienia swojego zlecenia oraz uzgodnienia terminów i warunków przewozu. Stań się jednym z naszych zadowolonych klientów i podejmij współpracę z doświadczoną firmą w zakresie usług transportowych

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

 

 

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO