Świekatowo

Wynajem sprzętu Świekatowo

6_G

ŚWIEKATOWO

Wychodząc naprzeciw klientom z różnych branż oferujemy wynajem różnorodnego sprzętu. Do Twojej dyspozycji mamy sprzęty, które sprawdzą się w rolnictwie, przemyśle, magazynach czy w pracy na wysokościach. Chętnie podejmiemy współpracę z mieszkańcami i pracownikami Świekatowa i okolic. 

 

Wynajem sprzętu rolniczego Świekatowo

Jeśli jesteś rolnikiem albo prowadzisz działalność związaną z uprawą i pielęgnacją gruntów to skorzystaj z naszej oferty wynajmu sprzętu rolniczego. Możesz wybierać spośród różnego typu traktorów, siewników, ciągników, kosiarek, przyczep czy zbiorników do podlewania. Dzięki elastycznej opcji wynajmu będziesz mógł zastąpić swój zepsuty sprzęt lub po prostu skorzystać z profesjonalnej maszyny. Ty decydujesz, czy interesuje Cię wynajem krótkoterminowy czy długoterminowy.  

 

Wynajem koparko-ładowarki Świekatowo

Osoby zajmujące się pracami ziemnymi lub pracujące w branży przemysłowej mogą skorzystać z wynajmu koparko-ładowarki. Jeśli nie chcesz prowadzić wykopów samodzielnie to doskonale się składa, bo oferujemy również tego typu usługę. Koparko-ładowarkę możesz wykorzystać do różnego typu prac związanych z wykopami pod fundamenty, instalacje podziemne, wymianę gruntu cz niwelacje. Sprawdzi się również podczas czyszczenia i hałdowania. Zastanów się, czy chcesz samodzielnie obsługiwać ten specjalistyczny sprzęt czy wolisz skorzystać z pracy doświadczonego operatora koparko-ładowarki. 

 

Wynajem podnośnika koszowego Świekatowo

Podnośnik koszowy to maszyna z charakterystycznym, ruchomym ramieniem hydraulicznym z zamontowanym na końcu koszem. To nowoczesne rozwiązania pozwala na manewrowanie maszyną w dowolnym kierunku i na różne wysokości. Zwiększa to wydajność pracy i ułatwia dostanie się do trudno dostępnych miejsc. Ruchomy podest umożliwia pracę robotników na wysokościach lub podnoszenia i przenoszenia towarów. Podnośnik koszowy sprawdzi się również podczas wykonywania prac blacharsko-dekarskich czy czyszczenia, naprawy i montażu rynien. 

 

Podnośnik koszowy wynajem Świekatowo

Zastanawiasz się, w jaki sposób zawiesisz świąteczne dekoracje na domu lub dokonasz innych prac na dachu? A może jesteś reklamodawcą i potrzebujesz powiesić swój baner lub billboard? Skorzystaj z opcji wynajmu podnośnika koszowego, jeśli prowadzisz swoje prace w okolicach Świekatowa. Maszyna sprawdzi się również w pracach związanych z utrzymaniem zieleni, montażem lub demontażem wysokich konstrukcji, hal i magazynów. Skontaktuj się z nami!

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO