Świekatowo

Wywóz odpadów Świekatowo

6_G

ŚWIEKATOWO

Potrzebujesz wywozu odpadów ze swojego miejsca zamieszkania lub zakładu pracy? Oferujemy regularny odbiór śmieci różnego typu i pochodzenia z gospodarstw domowych, firm budowlanych, ogrodniczych czy zakładów przemysłowych. Dysponujemy dużo flotą pojazdów o różnych wielkościach przeznaczonych do odbioru konkretnych odpadów. Skontaktuj się z nami jeśli szukasz doświadczonej firmy w okolicach Świekatowa. Dobierzemy dogodny dla Ciebie termin do realizacji usługi. Wspólnie zadbamy o czystość Twojej gminy. Nasze kontenery, pojemniki i worki są dostosowane do różnych typów odpadów: biodegradowalnych, zmieszanych, poddającym się segregacji, niebezpiecznych, nietypowym i innych. 

 

Wywóz odpadów w kontenerach Świekatowo

 

Kontenery są wygodnym i wydajnym rozwiązaniem do zbierania dużych ilości odpadów, dlatego polecane są osiedlom mieszkalnym, marketom, na placach budowy, w przemyśle czy zakładach produkcyjnych. Mają zastosowane w przypadku odpadów zmieszanych i niebezpiecznych. Występują w różnych rozmiarach i głębokościach, aby dopasować je do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zapewniamy ich trwałość, łatwość w obsłudze i regularne opróżnianie, dzięki ustalonemu wspólnie grafikowi.

 

Wywóz odpadów w pojemnikach Świekatowo

 

Pojemniki sprawdzą się w mniejszych sklepach, restauracjach i domach lub małych wspólnotach. Również dostępne są w wielu rozmiarach i kształtach, dzięki czemu łatwo dopasować je do ilości gromadzonych odpadów. I łatwiej jest je dopasować do określonej, nawet niewielkiej przestrzeni. Pojemniki przeznaczone są do segregacji odpadów z podziałem na szkło, papier, plastik, biodegradowalne, itp. 

 

Wywóz odpadów w workach Świekatowo

 

Worki to najbardziej przystępne i praktyczne rozwiązanie do zbierania mniejszej ilości śmieci. Pomocne będą w gospodarstwach domowych, biurach, sklepikach osiedlowych, handlu czy podczas małych imprez plenerowych. Podobnie jak pojemniki występują w różnych rozmiarach i kolorach, które ułatwiają prawidłową segregację odpadów. Zapełnione worki możesz wyrzucać do kontenerów ogólnych lub właściwych typów pojemników. Wykonane są z ekologicznych tworzyw, aby również ulegać rozpadowi i nie zanieczyszczać dodatkowo środowiska. 

Nasze usługi są przyjazne dla człowieka i dla środowiska, ponieważ pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami dotyczącymi segregacji i utylizacji śmieci. Czekamy na Twój ruch! Zadzwoń lub odwiedź nas osobiście w siedzibie firmy, aby uzyskać więcej informacji. 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świeciu

ul. Ciepła 4 Świecie

tel.: 52 33 12 778

email: sekretariat@zuk-swiecie.pl

Usługi prowadzone w innych gminach

1_G

ŚWIECIE

2_G

LNIANO

3_G

BUKOWIEC

5_G

NAKŁO

6_G

ŚWIEKATOWO

7_G

OSIE

4_G

SADKI

8_G

JEŻEWO